O Nas

Fundacja RUMAK została złożona 30 września 2013 roku przez fundatora – MAKRUM S.A. – obecnie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 40. Od początku istnienia fundacji, Prezesem Zarządu jest Pan Rafał Jerzy – pomysłodawca i człowiek, który całym sercem oddał się działaniom fundacji. Ideę powstania i jej początki najlepiej oddadzą Jego słowa:

„…W ramach Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. od lat podejmowaliśmy się wspierania różnych inicjatyw społecznych. Nigdy nie pozostawaliśmy obojętni na krzywdę. Działania charytatywne prowadziliśmy dotychczas pod szyldami poszczególnych spółek z grupy: MAKRUM S.A., MAKRUM Project Management, Focus Hotels czy CDI Konsultanci Budowlani. W pewnym momencie postanowiliśmy stworzyć zewnętrzny podmiot prowadzący wszystkie związane z tą działalnością sprawy. Tak powstała Fundacja RUMAK…”