Program stypendialny dla studentów architektury

Pochodzisz zza wschodniej granicy? Masz polskie korzenie? rumak_stypendium_architekt_proj

Studiujesz architekturę na polskiej uczelni?

Nasz program jest dla Ciebie!

Poszukujemy zdolnych studentów architektury studiów pierwszego i drugiego stopnia, mających polskie pochodzenie, którzy przyjechali zza wschodniej granicy, aby kształcić się i zdobywać doświadczenie w Polsce.

Celem programu jest finansowe wsparcie najzdolniejszych studentów architektury pochodzenia polskiego. Partnerem naszego programu stypendialnego jest jedna z najbardziej doświadczonych, wielokrotnie nagradzana w prestiżowych konkursach w Polsce i zagranicą pracownia architektoniczna CDF Architekci Biuro Projektowe Karol Fiedor z Poznania.

Idealny kandydat to osoba wyróżniająca się w swoim otoczeniu, aktywnie rozwijająca  zainteresowania, osiągająca pierwsze sukcesy w dziedzinie architektury. Jeśli znasz anielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym, posiadasz umiejętność obsługi jednego z programów do projektowania architektonicznego, aplikuj!

Żeby aplikować, wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać do nas na adres: biuro@fundacjarumak.pl poniższy formularz zgłoszeniowy, w którym opisz swoje osiągnięcia i dotychczasowe doświadczenia. Spośród nadesłanych aplikacji Komisja Stypendialna wybierze zwycięzcę.

 

>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<

>>REGULAMIN STYPENDIUM<<

>>ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH<<

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress