Uroczyste wręczenie stypendiów Fundacji RUMAK

W ubiegły czwartek (20.10.2016) w siedzibie Fundacji RUMAK w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 40, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów na rok akademicki 2016/17. Prezes Fundacji, Pan Rafał Jerzy rozpoczął spotkanie od krótkiego przemówienia. Następnie głos zabrał jeden z zaproszonych gości, opiekun i mentor naszych stypendystów – ks. prof. UAM dr hab. Waldemar Szczerbiński.  Oczywiście nie zabrakło również głównych bohaterów spotkania – podopiecznych naszej fundacji. Podczas uroczystości stypendia odebrali: Yaroslava Komendera, Ekaterina Fisenko, Natallia Lysakowa, Anton Jivanov oraz Daria Zabolotna. Po krótkim spotkaniu z prasą, zakończyła się oficjalna część uroczystości, a zgromadzeni goście w miłej atmosferze dzielili się spostrzeżeniami na temat codziennego życia w Polsce. Poniżej, możecie zobaczyć zdjęcia tej uroczystości.